Małgosia jest psychologiem, psychoterapeutą i psychoonkologiem. A przy tym niesamowicie ciepłą i przyjazną osobą. Zależało jej na naturalnych zdjęciach, na stronę internetową jej prywatnej praktyki. Zdjęciach, które pokażą jej osobowość oraz to, co dla niej ważne, czyli bliski kontakt z przyrodą.


Ze względu na rolę przyrody sesję wizerunkową zrealizowałyśmy w jednym z warszawskich parków. Odpowiednio wykorzystane słońce pomogło podkreślić pozytywne nastawienie Małgosi i stworzyć na zdjęciach optymistyczną atmosferę.

uśmiechnięta psychoterapeutka

Cześć zdjęć powstała w cieniu, na ciemniejszym tle roślin, co podkreśliło nastrój spokoju i skupienia. Klimat sesji podkreślił odpowiednio dobrany strój.


Podstawą portretów jest dla mnie złapanie dobrego kontaktu z fotografowaną osobą, bo bez niego trudno o przekonujące ujęcia. Zdjęcia dla psychoterapeuty wymagają tego szczególnie (o tym, dlaczego możecie przeczytać w tym wpisie). Dlatego podczas sesji poświęcam sporo uwagi i energii na stworzenie sprzyjającej atmosfery. Tym razem wszystko zadziało się samo:-) Dzięki otwartości Małgosi bardzo szybko poczułyśmy się swobodnie. Mam wrażenie, że widać to na zdjęciach.

To, jak zdjęcia spisują się w działaniu, możecie zobaczyć na stronie Małgosi

Foto: Justyna Kastyak/Uśmiech proszę!

Ty też czujesz, że potrzebne Ci zdjęcia, które przyciągną Twoich klientów?

Napisz do mnie!

Lub przeczytaj więcej o sesjach dla psychologów, coachów i terapeutów

You may also like

Leave a comment