Niezależnie od tego czy masz własną firmę, czy szukasz pracy na etacie – potrzebne Ci dobre zdjęcia biznesowe.

Dlaczego zdjęcia biznesowe są ważne? Są co najmniej 3 powody:

1. Pierwszy kontakt z Tobą to często Twoje zdjęcie. Masz 2 sekundy(!) na zainteresowanie odbiorcy.

I zdobycie jego wstępnego zaufania. Od tego może zależeć czy kliknie, otworzy, przeczyta, udostępni, a w końcu – kupi. Lub na którą stronę biurka odłoży Twoje cv. To, co w ciągu tych 2 sekund opowiesz o sobie lub o Twoich pracownikach, może zależeć od przypadku lub od Ciebie.

2. Dziś wybiera się oczami. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkt, usługę czy nowego pracownika.

Otaczają nas miliony obrazów, dlatego oczekiwania odbiorców wobec ich jakości są wysokie jak nigdy dotąd. Dzięki sieci mamy też większą niż kiedykolwiek konkurencję. Dlatego, żeby się wyróżnić nie wystarczą tylko „ładne” zdjęcia do cv zrobione przy innej okazji. Potrzebujesz dobrych, świadomie zrobionych zdjęć, które trafią do tych osób, do których chcesz dotrzeć i przekonają je, że jesteś dla nich najlepszym wyborem.

3. Ludzie ufają ludziom, a nie stronom, sklepom czy punktom w cv

Autentyczne zdjęcia właściciela lub pracowników podnoszą wiarygodność firmy w oczach klientów. Nasz mózg ożywia się na widok twarzy i błyskawicznie je analizuje. Dlatego dobre zdjęcia pracowników, które pokażą ich jako przyjaznych profesjonalistów zachęcą do kontaktu szybciej i skuteczniej niż teksty.
Podobnie zadziała odpowiednie zdjęcie w cv.

Chcesz, żeby Twoje zdjęcia pracowały dla Ciebie?

Chętnie Ci w tym pomogę. Łączę doświadczenie marketingowe i fotograficzne po to, by tworzyć zdjęcia biznesowe, które będą Twoją profesjonalną wizytówką.
Przed sesją i w trakcie możesz liczyć na moje wsparcie. Omówimy Twoje potrzeby i porozmawiamy o Twoich odbiorcach. Pomogę wybrać odpowiednie miejsce na sesję (plener, studio, Twoje biuro), dobrać stylizację pasującą do Twojej osobowości i tego czym się zajmujesz, polecę świetną wizażystkę. Wszystkie elementy dopasowuję tak, by pokazać Cię w spójny i ciekawy sposób. Zadbam też o to, żebyś dobrze się czuła podczas zdjęć i nie musiała zastanawiać nad tym jak pozować. Bo chcę, żeby ta sesja była dla ciebie przyjemnością.

Monika Regulska

Monika Regulska

Marketing Manager / CreateIT

Justyna to mistrzyni kadru. Na jej pracach widać człowieka, jego duszę, osobowość i piękno. Atmosfera, którą buduje podczas sesji sprawia, że każdy wchodzi w rolę modela „bezboleśnie”. Polecam z całego marketingowego i PR serca.

Aleksandra Roszczyńska

Aleksandra Roszczyńska

Lotte Wedel

Praca z Justyną to pełen profesjonalizm i ogromna przyjemność. Jej pasja w tym co robi i niezwykle ciepłe nastawienie do ludzi daje spektakularne efekty. Potrafi ośmielić najbardziej opornych modeli i modelki, którzy na portretach wyglądają niezwykle naturalnie. Fotografie z wydarzeń wykonane przez Justynę w pełni oddają ich atmosferę i towarzyszące im emocje.

Magdalena Bryszewska

Magdalena Bryszewska

Kierownik Projektów Marketingowych / Logifact

Justyna jest niezwykle kreatywna i profesjonalna, tworzy wyjątkową atmosferę czego efektem są naturalne i piękne zdjęcia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Napisz!