Jesteś ekspertem, masz biznes lub pasję. Wiesz, że to, co robisz może wywołać „efekt wow!”.

Ale nie wiesz jak to pokazać?

Właśnie tym się zajmuję podczas sesji wizerunkowej. Pomagam kreatywnym i przedsiębiorczym osobom przedstawić na zdjęciach ich wyjątkową osobowość i umiejętności w taki sposób, by wywołać zasłużony „efekt wow!” u ich klientów.

Za pomocą sesji wizerunkowej opowiem Twoją historię, pokażę Twój stosunek do świata, pracy i klientów. Po to, by Twoi odbiorcy mogli Cię poznać, polubić i zaufać Ci. A w końcu kupić.

Dlaczego sesja wizerunkowa, a nie zwykłe zdjęcia biznesowe? Bo sesja wizerunkowa:

  • Pokaże Twoją osobowość.
  • Stworzy wciągającą opowieść o Twojej marce lub pasji.
  • Przyciągnie uwagę Twoich czytelników, klientów, pracodawców.
  • Pozwoli Twoim odbiorcom szybciej poznać i polubić Twoją markę.

Skoro biznesu nie zostawiasz przypadkowi, nie zostawiaj mu też swojego wizerunku. Sama zdecyduj, co chcesz opowiedzieć odbiorcom. A ja pomogę Ci to wyrazić.

Łączę doświadczenie marketingowe i fotograficzne po to, by tworzyć zdjęcia, które będą pracować dla Ciebie.

Przed sesją i w trakcie możesz liczyć na moją pomoc. Zaczniemy od konsultacji marketingowej: określimy Twoje potrzeby i porozmawiamy o tym, jak w najlepszy sposób zaprezentować to co robisz Twoim odbiorcom. Kiedy ustalimy co chcemy przekazać na zdjęciach, pomogę Ci wybrać odpowiednie miejsce na sesję, dobrać stylizację pasującą do Twojej marki i polecę świetną wizażystkę. Wszystkie elementy (lokalizacja, światło, stylizacja) dopasowuję tak, by opowiedzieć spójną, autentyczną i intrygującą historię Twojej marki. Zadbam też o to, żebyś dobrze się czuła podczas zdjęć i nie musiała zastanawiać nad tym jak pozować. Bo chcę, żeby ta sesja była też dla ciebie przyjemnością:-)

Katarzyna Żbikowska

Katarzyna Żbikowska

/ kreatorkajutra.pl

Sesja zaprojektowana i przeprowadzona przez Justynę to była jedna z większych przygód w moim życiu. Jej uśmiech i ciepło roztopiły we mnie wszystkie napięcia i stres związany z "pierwszym razem" przed obiektywem profesjonalistki. Przez całe nasze spotkanie czułam się wyjątkowa i zaopiekowana. A doskonały nastrój i energia trzymała mnie nawet kilka godzin po sesji. Zdjęcia wykorzystuję w swoich mediach społecznościowych, na blogu i publikacjach on-line, które projektuję.

Anna Żmijewska

Anna Żmijewska

/ Cafe Prawna

Nie lubię sesji zdjęciowych, ale Justyna jest prawdziwą czarodziejką, potrafi zrelaksować, rozśmieszyć i wprowadzić fantastyczną atmosferę, a zdjęcia które robi mówią o modelu więcej niż wszystkie słowa.

Agata Krotowska

Agata Krotowska

/ La Woman

Justyna to profesjonalistka w swoim fachu, przykłada wagę do szczegółów i zawsze respektuje oczekiwania drugiej strony, a przy tym to przemiła osoba do współpracy.

Marzena Truszkowska

Marzena Truszkowska

/ Koff

We współpracy z Tobą Justyna najbardziej urzekło mnie podejście w stosunku do osoby takiej jak ja - nie mającej dotychczas doświadczenia z profesjonalnymi sesjami fotograficznymi. Justyno, wprowadziłaś taką atmosferę, że bardzo szybko wszelkie bariery związane z pozowaniem zniknęły. W mgnieniu oka poczułam się bezpiecznie i w przyjaznej, naturalnej atmosferze. Bardzo też szybko wyczułaś moją osobowość, jak ja chciałabym, aby te zdjęcia wyglądały i wszelkie te elementy widać w efekcie końcowym. Wyszłam po kilku godzinach zupełnie z innym wrażeniami niż te, które miałam w głowie przed pojawieniem się w studio. Ważne też było dla mnie przygotowanie do sesji - przeprowadziłaś ze mną dogłębny wywiad, dałaś namiary na makijażystkę, zaproponowałaś miejsca do sesji – jednym słowem opcja kompleksowa. Dziękuję i polecam współpracę z Tobą.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej przykładów sesji wizerunkowych zapraszam na blog.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Napisz!