Sesja zdjęciowa dla psychologa – dlaczego jej potrzebujesz?

Dobry portret to pierwszy krok w budowaniu relacji z klientem. Większość osób szuka specjalistów w telefonie. Przewijając ekran najpierw zwracamy uwagę na zdjęcia.
W przypadku psychologa, terapeuty lub coacha ładne zdjęcie to za mało.

Odsłanianie siebie bywa bolesne. Dlatego klient szukający wsparcia chce się upewnić, że osoba, z którą będzie pracować jest profesjonalna i zapewni mu bezpieczne warunki.

Twoje zdjęcie może go przekonać, że będziesz dla niego życzliwym i wspierającym towarzyszem w drodze do zmiany. I zrobi to szybciej i skuteczniej niż tekst, bo wyrazowi twarzy ufamy bardziej niż słowom.

sesja dla psychologa

sesja dla coacha

Na czym polegają dobre zdjęcia dla psychologów, coachów, trenerów i terapeutów?

Dobre zdjęcie, oprócz tego, że jest atrakcyjne wizualnie i dobre technicznie:

 • Podkreśla profesjonalizm i pomaga przekonać klienta, że będzie w dobrych rękach.
 • Podkreśla te cechy osobowości, które mają wpływ na decyzję klienta o współpracy: Twoją otwartość, uważność, zaangażowanie, budzący zaufanie uśmiech.
 • Mówi do konkretnej grupy klientów. Innych cech będą szukać u Ciebie rodzice dzieci niż np. kadra zarządzająca.
 • Opowiada Twoją historię. Odpowiednio dobrany strój, tło, kolory i rekwizyty będą mówiły to, co chcesz, do tych klientów, na których Ci zależy.

Autentyczność

Siłą sesji zdjęciowej dla psychologa, coacha lub trenera jest autentyczność. Dlatego zależy mi, by efektem sesji były naturalne i szczere ujęcia, które wywołają pozytywne emocje. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli lepiej Cię poznać i doświadczyć bliskości. W rezultacie poczują, że to właśnie Ty jesteś dla nich właściwą osobą.

sesja dla psychologa
sesja dla psychologa

Sesja wizerunkowa – więcej niż portret

Jeśli chcesz wyróżnić się w konkurencyjnej branży pozwól się poznać klientom z szerszej perspektywy. Sesja wizerunkowa może pokazać Twój sposób pracy, Twoje wartości, a także Twój styl życia (zwłaszcza, jeśli jest związany z tym, jak pracujesz). I dzięki temu stworzyć poczucie bliskości.

Jeśli ważna jest dla Ciebie harmonia z przyrodą, to zdjęcia w zieleni podniosą autentyczność przekazu. Jeśli jesteś psycholożką sportu i byłą zawodniczką, to portret na sali ćwiczeń uwiarygodni Twoją historię.

Jak zdjęcia mogą pracować dla Ciebie?

Mam już świetne zdjęcia i co dalej? Pozwól im pracować! Profesjonalne zdjęcia mogą wspierać Cię na wielu polach:

 • pozwolą stworzyć stronę internetową, która przyciąga klientów
 • podniosą jakość Twojego bloga i newslettera
 • ożywią Twoje media społecznościowe
 • zilustrują Twoje artykuły w prasie i serwisach branżowych
 • pomogą budować Twój wizerunek eksperta
 • pozwolą Ci tworzyć spójną i przekonującą klientów markę osobistą
 • mogą sprawić Ci przyjemność, a to wpływa na energię do pracy:-)

Co, jeśli źle wychodzę na zdjęciach i nie umiem pozować?

Witaj w klubie! Większość moich klientów zaczyna sesję od zdania „Jestem niefotogeniczna/y i nie lubię pozować”. Doskonale Cię rozumiem, bo też tak mam (naprawdę, wolę moją stronę obiektywu). Dlatego staram się stworzyć na sesji taką atmosferę, żeby klienci mogli się rozluźnić i nie myśleć o wyglądzie. I podpowiadam, jak stanąć i co zrobić z rękami.

Na co dzień to Ty dbasz o komfort klientów, pozwól, że na sesji ja zadbam o Twój:-)

 

Ile to kosztuje?

Sesja zdjęciowa dla psychologa, terapeuty lub coacha to niezbędna inwestycja we własną markę. Ale też koszt, który na początku może być istotny. Dlatego w zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać krótszą sesję portretową na start lub wszystkomającą sesję wizerunkową, która przedstawi Ciebie i Twoją pracę z szerszej perspektywy. Sesje zaczynają się już od 790 zł, a ich koszt zależy od ilości ujęć, czasu i liczby miejsc, w których będziemy pracować.

sesja dla psychologa

Twoja sesja

Możesz liczyć na moją pomoc przed sesją, w trakcie i po niej.
Zaczniemy od konsultacji marketingowej: określimy Twoje potrzeby i porozmawiamy o tym, jak najlepiej Cię zaprezentować.
Pomogę Ci wybrać odpowiednie miejsce na sesję, dobrać stylizację pasującą do Twojej marki i polecę świetną wizażystkę.
Wszystkie elementy (lokalizację, światło, stylizację) dopasuję tak, by opowiedzieć spójną, autentyczną i intrygującą historię o Tobie.

W dniu sesji przypomnę Ci o niezbędnych szczegółach. Zadbam też o to, żebyś dobrze się czuła podczas zdjęć i nie musiała zastanawiać nad tym jak pozować. Zależy mi na tym, żeby sesja była dla ciebie przyjemnością. Nie tylko dlatego, że dobry nastrój widać na zdjęciach:-)

W razie potrzeby wesprę Cię też w wyborze zdjęć i podpowiem które najlepiej sprawdzą się do Twoich celów. Wybrane przez Ciebie kadry edytuję w taki sposób, żeby zachować naturalny efekt.

O mnie

Nazywam się Justyna Kastyak. Łączę pasję fotograficzną, doświadczenie marketingowe i zaciekawienie drugim człowiekiem. Po to, by jak najlepiej opowiadać Wasze historie. W sesjach wizerunkowych koncentruję się na tym, by za pomocą obrazu pokazać Ciebie i to, co robisz. W taki sposób, by zachwycić Twoich odbiorców.

Joanna Santura

Joanna Santura

terapeuta uzależnień

Mimo, że znałyśmy się krótko Justyna przeprowadziła mnie pewnie przez to ogromnie ekscytujące przeżycie. Od początku do końca wiedziałam, że osiągniemy zamierzony przez nas cel. Chyba nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej, ponieważ to trzeba przeżyć!

Joanna Tomala

Joanna Tomala

coach i mentorka biznesu

Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Z Justyną jest inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek. Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły. Do zobaczenia na kolejnej sesji.

Elwira Mikulska

Elwira Mikulska

psychoonkolog

Świetna fotografka, najlepsza dla opornych takich jak ja, których obiektyw i pozowanie stresuje, którzy mają wyobrażenie, że źle się prezentują na zdjęciach. Ekspertka w przełamywaniu oporu i tremy. Cudne zdjęcia, super atmosfera podczas sesji. Polecam!

Sylwia Mazur

Sylwia Mazur

psychoterapeutka

Niesamowite doświadczenie! Profesjonalizm Justyny i umiejętność wydobycia naturalnego piękna i niezwykłe wyczucie spowodowały, że moja sesje studyjna i w plenerze przekroczyła wszelkie moje oczekiwania. Polecam bardzo!

Potrzebne Ci zdjęcia, które przyciągną Twoich klientów?

Napisz do mnie!

Zobacz więcej zdjęć z sesji na blogu.