Sesja rodzinna

Dzieciaki – z definicji nieprzewidywalne, energetyczne jak wolne elektrony lub melancholijne jak zmoknięte stokrotki. Zmieniające nastroje i brudzące stroje w kosmicznym tempie są niezwykle wymagającymi, ale przede wszystkim fascynującymi modelami. Podczas wspólnej zabawy utrwalam dla nich ulotny klimat dzieciństwa, za którym będą kiedyś tęsknić. Ponieważ dzieci rosną i zmieniają się równie szybko jak brudzą, sesja rodzinna to ten rodzaj przyjemności, której nie należy odkładać na później:-)

Sesje rodzinne chętnie realizuję w postaci mini-reportażu, który najlepiej odda wasze relacje rodzinne. I stworzy okazję do wspólnej zabawy. Rodzinny piknik na łące, spacer po mieście, wspólne gotowanie lub inne zajęcia, przy których dobrze się bawicie będą świetnym tłem do zdjęć. Efektem będą nastrojowe kadry, które pokażą to co w waszej rodzinie wyjątkowe. Oprócz zdjęć reportażowych nie zabraknie też ujęć portretowych i grupowych. W zależności od Waszych oczekiwań sesja rodzinna może mieć też bardziej wystylizowaną formę.

Sesja ciążowa

Świetna pamiątka dla całej rodziny i gotowa odpowiedź na pytanie: „skąd się wziąłem?”. Sesję najlepiej zaplanować na 7-8 miesiąc, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a nieuciążliwy. W zależności od samopoczucia i preferencji mamy zdjęcia mogą być realizowane w plenerze, w domu lub w studio.

Kiedy?

Zdjęcia z młodszymi dziećmi najlepiej planować na tę porę dnia, kiedy dzieciarnia jest wypoczęta i najedzona. Sesje z udziałem noworodka najlepiej zrealizować w ciągu pierwszych 10 dni życia malucha. Jest wtedy jeszcze zwinięty w ślicznego ślimaczka, przez większość czasu śpi i obecność nowej osoby w niczym mu nie przeszkadza. Sesje noworodkowe wykonuję tylko przy świetle naturalnym (bez lamp błyskowych).

Marta i Zygmunt Miłoszewscy

Marta i Zygmunt Miłoszewscy

Justyna Kastyak ze swoim aparatem towarzyszyła nam w kilku najważniejszych momentach naszego życia, utrwalając cenne rodzinne chwile z delikatnością życzliwego, dyskretnego obserwatora. Pozowanie przed jej aparatem to przyjemność i świetna zabawa. Z całego serca dziękujemy za nasze dotychczasowe sesje i polecamy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Napisz!