Sesja fotograficzna może być doskonałym prezentem i… niezwykłą przygodą!

Sesja fotograficzna w prezencie

Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie prezent, którego długo nie zapomni, zamów imienny voucher na dowolnie wybraną i dopasowaną do Twoich potrzeb sesję. Dołożymy wszelkich starań by obdarowana nią osoba była w „siódmym niebie” jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć:-) Otrzymasz efektowne zaproszenie, które możesz przesłać lub wręczyć obdarowanej osobie. I 10% zniżki na kolejną sesję:-)

Nie masz pomysłu na temat sesji? Tu znajdziesz kilka podpowiedzi:

Sesja portretowa

Świetna okazja, by zobaczyć siebie z innej, czasem zaskakującej, perspektywy (i uzyskać efekt „wow!” wśród znajomych:-). A także by poświęcić trochę czasu i uwagi tylko sobie.

Sesja buduarowa

Jak śpiewała Alicja Majewska „Być kobietą, być kobietą, (…) / Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże.”
Idealna propozycja dla Kobiet, które w codziennym biegu zapominają o sobie. Doskonała zabawa, nie tylko na Dzień Kobiet:-)

Sesja z kalendarza

Niezależnie od tego czy marzysz, żeby być dziewczyną z kalendarza w stylu Pirelli (i zaskoczyć tym swojego mężczyznę), czy też potrzebujesz trafionego prezentu dla dziadków, którzy co miesiąc przekładając strony w kalendarzu będą płakać ze wzruszenia na widok wnuków – wybierz sesję kalendarzową, zaprojektowaną tak, by stworzyć 12 wyjątkowych zdjęć, które ożywią każdy miesiąc.

Sesja rodzinna

Te sesje chętnie realizuję w postaci mini-reportażu, który najlepiej oddaje relacje rodzinne. Dobrym tłem do zdjęć będzie rodzinny piknik na łące, spacer po mieście, wspólne gotowanie lub inne zajęcia, przy których dobrze się bawicie. Oprócz zdjęć reportażowych nie zabraknie też ciekawych ujęć grupowych. W zależności od Twoich oczekiwań sesje rodzinne mogą mieć też bardziej wystylizowaną formę.

Sesja dziecięca

Z definicji nieprzewidywalne, energetyczne jak wolne elektrony lub melancholijne jak zmoknięte stokrotki, zmieniające nastroje i brudzące stroje w kosmicznym tempie dzieciaki są niezwykle wymagającymi, ale przede wszystkim fascynującymi modelami. Ponieważ rosną i zmieniają się równie szybko jak brudzą jest to rodzaj sesji, której nie należy odkładać na później:-)

Sesja ciążowa

Świetna pamiątka dla całej rodziny i gotowa odpowiedź na pytanie: „skąd się wziąłem?”. Sesję najlepiej zaplanować na 7-8 miesiąc, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a nieuciążliwy. W zależności od samopoczucia i preferencji mamy zdjęcia mogą być realizowane w plenerze, w domu lub w studio.

Sesja noworodkowa

Ten rodzaj sesji wzbudza zdecydowanie najwięcej westchnień. Zdjęcia najlepiej zrealizować w ciągu pierwszych 10 dni życia malucha. Jest wtedy jeszcze zwinięty w ślicznego ślimaczka, przez większość czasu śpi i obecność nowej osoby w niczym mu nie przeszkadza. Sesje noworodkowe wykonuję tylko przy świetle naturalnym (bez lamp błyskowych).

Twoja wymarzona sesja

Masz swój wyjątkowy pomysł? Zadzwoń, z przyjemnością pomogę Ci go zrealizować:-)

Bożena Witkowska

Bożena Witkowska

Justyna potrafi stworzyć pogodną, zabawną atmosferę. Świetna w kontakcie z dziećmi, pomysłowa i kreatywna, jednocześnie nie narzuca swojej wizji. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą by ich sesja była jednocześnie bardzo miłym wydarzeniem. Gwarantowana dobra zabawa i świetne zdjęcia!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Napisz!