Po co Ci sesja kobieca?

W natłoku codziennych obowiązków często o sobie zapominamy. Z głową pełną kolejnych punktów do załatwienia robimy pośpieszny makijaż (albo nie) i w biegu wybieramy strój. Marząc o tym, że KIEDYŚ będziemy miały czas dla siebie. Czy zamiast marzyć o dobrej okazji, nie lepiej ją sobie stworzyć?;-) Sesja kobieca to okazja doskonała!

Wyobraź sobie dzień idealny

Nic nie musisz. Nie śpieszysz się. Myślisz o miejscach, które lubisz, o tym, co sprawia Ci przyjemność i co jest dla Ciebie ważne. Profesjonalna wizażystka robi Ci taki makijaż i fryzurę o jakich zawsze marzyłaś. W towarzystwie wizażystki i fotografki wybierasz swoje ulubione stroje i ruszasz w Twoje miejsca lub do studio (a jeśli nie masz pomysłów co do stroju lub miejsc, zdajesz się na nasze doświadczenie). I od tej pory skupiasz się tylko na tym, jaką jesteś fantastyczną kobietą. Możesz być taką sobą, jaką najbardziej lubisz: w Twoim klimacie i Twoich miejscach. Albo taką, o jakiej marzysz: poczuć się jak gwiazda i zobaczyć siebie w ultra kobiecym wydaniu. Albo zaszaleć: Maria Antonina? Proszę bardzo! Odyseja kosmiczna? Lecimy!

I nie musisz umieć pozować, żeby pięknie wyglądać.

Wystarczy, że będziesz się dobrze czuć. Bo kiedy dobrze się czujesz, wyglądasz pięknie. A ja, w razie potrzeby, podpowiem Ci co robić, żeby bosko wyglądać przed obiektywem.

Sesja kobieca jest po to by pokazać piękno, które jest w Tobie tu i teraz.

Jesteś kobietą. Jesteś piękna. Jesteś wyjątkowa. Zobacz to!

Renata Kuras

Renata Kuras

W moim własnym odczuciu jestem osobą ekstremalnie niefotogeniczną. Po sesji zdjęciowej z Justyną po raz pierwszy pomyślałam, że to niekoniecznie prawda. Nie mogłam uwierzyć w rezultaty sesji zdjęciowej. Nie mogłam uwierzyć, że dziewczyna na zdjęciach to na prawdę ja. Już planuję kolejną sesję zdjęciową.

Kasia

Taka sesja pokazuje esencję naszej kobiecości i budzi drzemiące w każdej z nas pokłady seksapilu. Każda z nas może na krótką chwilę stać się super modelką:) Coś absolutnie fantastycznego!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Napisz!