sesje kobiece

Świetna okazja, by zobaczyć siebie z innej, czasem zaskakującej, perspektywy (i wywołać zachwyt wśród znajomych:-). A także by poświęcić trochę czasu i uwagi tylko sobie.

W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o sobie. Z głową pełną kolejnych punktów do załatwienia nie robimy pośpieszny makijaż (albo nie) i w biegu wybieramy strój. Marząc o tym, że KIEDYŚ będziemy miały czas pomyśleć o sobie.

Wyobraź sobie taki dzień. Nic nie musisz. Nie śpieszysz się. Myślisz o miejscach, które lubisz, o tym, co sprawia Ci przyjemność i co jest dla ciebie ważne. Miła, profesjonalna wizażystka robi Ci taki makijaż i fryzurę o jakich zawsze marzyłaś. W towarzystwie wizażystki i fotografki wybierasz swoje ulubione ciuchy i ruszasz w twoje miejsca, lub do studio (a jeśli nie masz pomysłów co do stroju lub miejsc, zdajesz się na nasze doświadczenie). I od tej pory skupiasz się tylko na tym, jaką jesteś fantastyczną kobietą. Możesz być taką sobą, jaką najbardziej lubisz: w twoim klimacie i twoich miejscach. Albo taką, o jakiej marzysz: poczuć się jak gwiazda i zobaczyć siebie w ultra kobiecym wydaniu. Albo zaszaleć: Maria Antonina? Proszę bardzo! Odyseja kosmiczna? Lecimy!

I nie musisz umieć pozować, żeby pięknie wyglądać. Wystarczy, że będziesz się dobrze czuć. Bo kiedy dobrze się czujesz, wyglądasz pięknie. A ja, w razie potrzeby, podpowiem Ci co robić, żeby bosko wyglądać przed obiektywem.

Jesteś kobietą. Jesteś piękna. Jesteś wyjątkowa. Pokaż to!

Renata Kuras

Renata Kuras

W moim własnym odczuciu jestem osobą ekstremalnie niefotogeniczną. Po sesji zdjęciowej z Justyną po raz pierwszy pomyślałam, że to niekoniecznie prawda. Nie mogłam uwierzyć w rezultaty sesji zdjęciowej. Nie mogłam uwierzyć, że dziewczyna na zdjęciach to na prawdę ja. Już planuję kolejną sesję zdjęciową.

Kasia

Taka sesja pokazuje esencję naszej kobiecości i budzi drzemiące w każdej z nas pokłady seksapilu. Każda z nas może na krótką chwilę stać się super modelką:) Coś absolutnie fantastycznego!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną

Kontakt