Sesja sukni ślubnych zazwyczaj odbywa się w romantycznych sceneriach dworków, pałacyków czy parków. Ale nie tym razem. Naszej klientce (a nam tym bardziej) zależało na odejściu od utartych skojarzeń popularnych w branży i stworzeniu obrazów, które wyróżnią firmę na rynku. Dlatego kiedy zaproponowałam sesję sukni ślubnych w studio nagrań właścicielka marki zareagowała entuzjazmem.

Sesja zdjęciowa została zaplanowana jako jeden z elementów odświeżenia wizerunku marki sukniedoslubu.pl. Oprócz oryginalności, mieliśmy pokazać też różnorodność kreacji. Bo wyobrażenia klientek na temat ich wyjątkowego dnia są bardzo różnorodne, podobnie jak ich oczekiwania wobec sukni. Dlatego poszczególne modele chcieliśmy połączyć z bardzo różnymi nastrojami. Idealna do tego jest muzyka, która nieodłącznie wiąże się z dniem ślubu. Znaleźliśmy przyjazne studio i rozpoczęliśmy przygotowania. Każdą suknię postanowiliśmy przedstawić w kontekście innego stylu muzycznego – dobranego tak, by jak najlepiej podkreślić jej charakter. Inspirowaliśmy się jazzem, latami 50, rockiem, musicalem, klasyką i… sami zobaczcie czym jeszcze.

Przestrzeń studio nagrań narzucała nam swoje ograniczenia – stworzenie różnych klimatów w jednym pomieszczeniu było pewnym wyzwaniem dla naszej kreatywności, jednak chętnie je podjęliśmy. Instrumenty (w tym ciężki fortepian), oświetlenie i my byliśmy w ciągłym ruchu.

Zobaczcie efekty naszej pracy i podzielcie się w komentarzach, który styl jest Wam najbliższy!

Foto: Justyna Kastyak/Uśmiech proszę!
Asystent: Katarzyna Chen
MUA: Magda Mielczarek/Megibalu
Modele: Kasia Czyż, Andrzej Michalak
Suknie: sukniedoslubu.pl
Dziękujemy Quality Studio za bardzo sympatyczną współpracę i użyczenie instrumentów do sesji!

Jeśli podoba Wam się takie podejście i chcecie stworzyć ciekawy wizerunek Waszej marki lub produktów, to

 zapraszamy do kontaktu

 

You may also like

4 komentarze

Leave a comment