Sesja Świąteczna 2022

Kochani, pierwszy raz zapraszam na sesje świąteczne! I z tej okazji przygotowałam specjalną ofertę tylko dla krewnych i znajomych Królika:-)

Zapraszam do przepięknie przygotowanego studio, w którym będziecie mogli gwiazdorzyć (w każdym sensie;-) na tle kilku klimatycznych aranżacji, które możecie zobaczyć niżej.

Sesja świątecznaSesja świątecznaSesja świąteczna
Sesja świątecznaSesja świątecznaSesja świąteczna
Sesja świątecznaSesja świątecznaSesja świąteczna

Tegoroczną akcję traktuję jako pilotażową i terminów na początek nie ma zbyt dużo, więc kto pierwszy, ten lepszy;-)

W pakiecie czeka:

  • 40 minutowa sesja w przepięknej świątecznej aranżacji w centrum Warszawy,
  • 7 zdjęć w wersji elektronicznej z możliwością samodzielnego wyboru spośród większej ilości fotografii,
  • możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 50 zł za zdjęcie,
  • świąteczna atmosfera, dobra muzyka i dużo śmiechu:-)
    Cena: 450 zł
sesja świąteczna

To na czym się skupiam podczas fotografowania to relacje między Wami, Wasze emocje i naturalne kadry. Jeśli chcecie zobaczyć jakie zdjęcia robię, zapraszam na stronę sesji rodzinnych.

Jeżeli pozowane zdjęcia, to nie jest Wasz żywioł, możemy też umówić się na zdjęcia przy wspólnym pieczeniu pierników w Waszym domu lub spacer w świątecznych miejskich dekoracjach. To bardzo fotogeniczne okazje, przy których powstają naturalne i spontaniczne zdjęcia o bardziej reportażowym charakterze. Taka sesja trwa trochę dłużej, ale cena pozostaje ta sama:-)

Po rezerwacji terminu prześlę Wam krótki poradnik o tym, jak przygotować się do sesji. Gdybyście potrzebowali dodatkowo skonsultować stroje, to piszcie, dzwońcie, będę pomagać:-)

Jeśli chcecie jeszcze piękniej lśnić na zdjęciach (i doprowadzić rodzinę do łez ze wzruszenia), mogę podzielić się kontaktem do świetnych wizażystek, które profesjonalnie przygotują Was do sesji.

Z sesji możecie też zamówić kalendarze świąteczne, piękne odbitki lub pocztówki na matowym artystycznym papierze, które możecie wręczyć pod choinką lub dołączyć do prezentów.

Kto chce być gwiazdą w te Święta?

Zarezerwuj sesję!